Aankomende events

ONTBIJT
10/03/2024

CONTACTDAG
28/04/2024

BABYSHOW
02/06/2024

IOR
11/08/2024

klik op de knop voor inschrijving ontbijt

klik op de knop voor inschrijving bbq


ONTBIJTVERGADERING 10/03/2024

Traditiegetrouw is er elk jaar een heerlijk ontbijt bij de Vlaamse Grasparkieten Club, en ook dit jaar is het niet anders. Geen scrambled eggs of zacht eitje maar heerlijk beleg, brood, broodjes en ontbijtkoeken, die je kan nuttigen bij een dampende kop koffie of thee, uiteraard in het beste gezelschap van je vrienden.

Na dit ontbijt geven we het woord aan onze gast COR BOOSTER die ons mee neemt in zijn nieuwe, boeiende lezing “De weg naar de top” Als je Geld inruilt voor Geduld is de top haalbaar voor iedereen.

Kleine bijdrage van 5 euro per persoon.
- cash betalen op de ontbijtvergadering
of
- tegen ten laatste 6 maart a.s. storten op rekeningnummer 
IBAN: BE28 7380 2149 5020
BIC:   KREDBEBB
met vermelding naam + aantal personene

Iedereen welkom, leden en niet leden!

Locatie: Parochiezaal – Venusstraat 10 – 2520 Oelegem (België)
Start ontbijt: 09u30

Vergeet zeker niet in te schrijven a.u.b. ten laatste 6 maart a.s., organisatorisch en om verspilling te vermijden:
- via deze link https://forms.gle/9UWf39vwy8SkBndcA
of
- via email naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

We hopen u allen te ontmoeten! 🤩

VGCbestuur

Inschrijfformulier: https://forms.gle/9UWf39vwy8SkBndcA

Klik op onderstaande afbeelding voor de uitnodiging in pdf-formaat.Nieuwsbrief 2024-1

Klik op de afbeelding voor onze eerste nieuwsbrief van 2024

Hierin o.a. de uitnodiging nieuwjaarsreceptie en jaarvergadering, info word lid, agenda 2024-2025

Alvast veel leesplezier en vooral graag tot ziens op onze activiteiten 😉

Mvg,
VGC-bestuur

MINI-BABYSHOW 2024 - nieuwsbrief 2024/02

Het liefst werken we bij VGC met grasparkieten en dit zeer zeker op vraag van onze leden en daarom proberen we dit zoveel als mogelijk te integreren in onze activiteiten. De mini-babyshows, jongvogelshow noemt men het nu, zijn daar beslist een goed voorbeeld van. Op deze shows worden de ingezonden jonge vogels gewikt en gewogen door een ervaren keurmeester en samen met ons bespreekt hij dan ook elke vogel zodat we meer duiding krijgen waarom en hoe de vogels aan elkaar worden afgewogen.

Op 9 februari bieden we u alweer een dergelijke gelegenheid aan zodat je je veelbelovende jonge vogels eens kan tonen aan een nog misschien kritischer oog: Jac Cuijten kan als geen ander deze klus klaren. Deelnemen is beslist winnen, want zoals we zeggen “van je eigen kinderen geen kwaad”.

Dat we Jac hebben gekozen voor deze show is nog een reden te meer om af te zakken met je juweeltjes, want ik ken niemand met zoveel ervaring, kennis en visie als we het over grasparkieten hebben en hij staat altijd open voor een eerlijke kijk op vogels, dus vragen staat vrij!

We spelen op deze avond voor het clubkampioenschap van VGC, de eerste ronde! Je mag een onbeperkt aantal jonge vogels, ring 2024, inschrijven in vier speelreeksen naargelang je status. Bij VGC ben je Champion als je bij NGC of BGC in 2024 de Championstatus hebt, alle andere gekende kwekersklassen spelen bij VGC onder de status Kweker.

Deelname is gratis en de speelreeksen zijn de volgende:

-3maand mannen,

-3maand poppen,

+3maand mannen (in/na de rui),

+3maand poppen (in/na de rui).

De eerste 15 geplaatste vogels krijgen punten toegekend volgens het CLK reglement.

Door de ongelofelijke interactie met de leden en het overvolle programma op de jaarvergadering op 12 januari ll, is er één onderwerp niet aan bod gekomen en dat was het VGC clubkampioenschap. Het CLK-reglement is na jaren uiteindelijk aangepast omdat het niet meer strookte met het aantal deelnemers en het aantal vogels van weleer. De basis is gebleven enkel de puntentelling is een beetje aangepast en slechts je beste drie speelrondes tellen nu mee voor het eindklassement. Alles kan je nalezen op onze website onder CLK.

We hopen u hier allen te zien, maar vooral veel van jullie PRACHTIGE vogels en we trachten te starten om 20u30 met de keuring (deuren open 19u00), zodus, vol gas naar VGC en breng gerust wat vrienden mee, iedereen is van harte welkom!

Locatie: Parochiezaal - Venusstraat 10 - 2520 Oelegem (Ranst) - België

 

  Klik hier voor de volledige nieuwsbrief 2024/02

Klik hier voor het vernieuwde reglement clubkampioenschap 2024

  Gezellig Samenzijn 18/11/2023

Op zaterdag 18 november 2023  is het weer feest in de kempen: ons “gezellig samenzijn”, het  feest van VGC!

Na het lauweren van onze clubkampioenen bieden wij u voor een democratische prijs een overheerlijk warm, koud- en dessertbuffet, drank inbegrepen!

Meteen voor u de kans om eens andere mensen uit te nodigen, andere dan vogelkwekers, zo hebben de vrouwen ook hun klapje terwijl wij verder vogel…, alles onder de noemer  van “Kempische gastvrijheid“.  

Kortweg beloofd dit weer een mooie avond te worden, reden te meer om eens wat extra volk uit te nodigen.

Locatie :        Parochiezaal, Venusstraat 10, 2520 Oelegem (Ranst)

Aanvang :      Samenkomst 19.30 uur, aan tafel vanaf 20.00 uur

Kostprijs :      € 40,00  per persoon alles in, ook voor niet leden, iedereen welkom! (kinderen -12 jaar gratis)

Betaling: € 40,00 per persoon (kinderen -12 jaar gratis):
ten laatste 11 november 2023:
   - of cash op 18 november 2023
   - of via overschrijving,
   IBAN    BE28 7380 2149 5020
   BIC       KREDBEBB
   met vermelding: Gezellig Samenzijn–‘uw naam’–‘aantal’ pers

Inschrijven graag vóór 11 november a.s.:

  • scan de qr-code of klik hier voor het formulier
  • of via e-mail  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  (doorgeven: naam en voornaam, aantal volwassenen, aantal kinderen -12 jaar, betaling cash op 18/11 of via overschrijving)
  • of vul de  strook op de brief netjes in en lever deze binnen bij één van de bestuursleden (printbare versie brief: klik hier).

Met vriendelijke groeten,

Het bestuur van VGC

Info:
Eric Thielemans, Monnikenhofstraat 44, 2040 Berendrecht
GSM  +32 497 73 38 21
email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Login

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online